Impresionant! Fanii campioanei Germaniei au realizat coregrafia anului (Video)

Joi, 10 Noiembrie 2011, ora 22:24
2950 citiri

Suporterii Borussiei Dortmund au realizat o coregrafie impresionanta cu ocazia ultimei partide disputate de "galben-negri" pe teren propriu in Bundesliga.

Coregrafia a fost realizata intr-o peluza cu aproximativ 25.000 de fani si poate candida fara probleme la titlul de cea mai spectaculoasa organizare de acest fel a sezonului.

Jucatorii Borussiei Dortmund au reactionat pe masura si au facut spectacol si pe teren, gazdele impunandu-se cu 5-1 in partida cu VfL Wolfsburg.

Urmariti, mai jos, cum a fost realizata coregrafia impresionanta a nemtilor:

C.F.

Meci fabulos la Dortmund. Borussia câștigă după ce Atletico a egalat iar rivalul lui Horațiu Moldovan a încasat 4 goluri
Borussia Dortmund a început excelent meciul de acasă cu Atletico Madrid în sferturile de finală ale Champions League. Învinși în Spania cu 2-1, germanii au atacat din primul minut....
Dilema preotului care vrea să candideze pentru primăria Sucevei. "Va trebui să aleagă între cariera politică și preoție"
Partidul Alianța pentru Unirea Românilor Suceava a ales un preot să candideze pentru funcția de primar al municipiului Suceava. Cătălin Axinte este preot slujitor la Biserica Sf. Mina din...
#borussia dortmund, #coregrafie fani Dortmund, #bundesliga , #stiri Campionat European