Gol Ianis! Hagi a marcat într-un mod mai puțin obișnuit pentru el VIDEO

Sambata, 14 August 2021, ora 08:00
16790 citiri
Ianis Hagi FOTO Twitter

Ianis Hagi a marcat un gol pentru Glasgow Rangers în meciul câştigat, vineri, scor 5-0, cu Dunfermline, în Cupa Scoţiei.

Hagi, care a fost titular, a marcat în minutul 19 cu o lovitură de cap, ceea ce i se întâmplă destul de rar.

El a fost înlocuit în minutul 70.

Messi, trimis în tribună de Pochettino!

Celelalte goluri au fost marcate de Lundstram '3, Wright '17 şi Roofe '33, '58, Ianis pasând și la golul doi, scrie News.ro.

Rapid își ia adio de la cupele europene: meci de coșmar pentru giuleșteni împotriva Farului
Echipa Farul Constanţa a învins miercuri, pe teren propriu, scor 3-1, formaţia Rapid Bucureşti, în etapa a şasea din play-off-ul Superligii. Farul a deschis scorul în minutul 3, prin...
Ianis Hagi, tot mai aproape de noua echipă. Este unul din granzii Turciei
Ianis Hagi nu a reușit să se adapteze la echipele din Vestul Europei, Glasgow Rangers sau Alaves, astfel că este foarte aproape de un transfer la o nouă echipă. Mijlocașul român a evoluat...
#Hagi, #Ianis Hagi, #hagi glasgow rangers, #gol ianis cu capul , #stiri Campionat European