Goluri fabuloase marcate de Cavani si Ibrahimovic la PSG (Video)

Duminica, 20 Octombrie 2013, ora 09:52
2606 citiri

PSG a invins Bastia cu 4-0 in ultima etapa din campionatul francez de fotbal, Ligue 1, cele patru goluri insemnand cate o "dubla" din partea fiecaruia dintre cei doi mari fotbalisti, Zlatan Ibrahimovic si Edinson Cavani.

Cavani a intrat pe teren doar in repriza secunda, dar a marcat doua goluri, primul, in minutul 62, superb, dupa o faza in care a driblat tot ce i-a iesit in cale.

In minutul 89, tot el a punctat din penalti.

Legat de Zlatan, acesta a marcat primul gol in minutul 10, printr-un calcai superb din saritura, care a trimis mingea imparabil in plasa. Golul secund al suedezului a venit doar trei minute mai tarziu.

Iata cele mai frumoase goluri din PSG - Bastia:

Din ce destinații vin primele avioane în România imediat după intrarea în „Air Schengen”. Pasagerii nu vor mai face controalele la frontieră
Primele zboruri din spaţiul Schengen care vor ateriza duminică pe aeroportul Henri Coandă vor fi cele care vin de la Paris, Viena, Hamburg, Roma, Zurich, Munchen, Amsterdam şi Geneva,...
Ciolacu anunță plafonări ”oriunde există speculă”. Energie și gaze, RCA și dobânzi, deja pe listă
Schema de plafonare și compensare la gaze și energie electrică se prelungește încă un an, urmând ca din aprilie 2025 să se revină treptat, timp de un an, la piața liberă, potrivit unei...
#cavani ibrahimovic goluri fabuloase psg, #video goluri cavani ibrahimovic psg, #psg victorie franta bastia goluri , #stiri Campionat European