Gol marcat de un roman in Serie B, pentru Juve Stabia

Duminica, 08 Septembrie 2013, ora 19:52
1991 citiri

Mijlocasul roman Sergiu Suciu a marcat un gol in partida pe care echipa sa, Juve Stabia, a pierdut-o, duminica, in deplasare, cu scorul de 3-1 in fata formatiei Reggina, in etapa cu numarul 3 din liga a doua italiana de fotbal.

Suciu a marcat primul gol al meciului, in minutul 49, dar Reggina a intors rapid situatia, prin goluri marcate de Di Michele, minutul 70 si Gerardi, o dubla semnata in minutele 76 si 81.

Un alt roman a fost implicat si el in acest meci, e vorba de portarul Laurentiu Branescu, portar care a jucat tot meciul pentru Juve Stabia.

In alta ordine de idei, portarul Alexandru Pena, jucator si el in Serie B, a fost rezerva in partida pe care echipa sa, AS Bari, a pierdut-o, in deplasare, cu scorul de 3-2, in fata formatiei AC Siena.

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...
#gol roman serie b, #sergiu suciu marcheaza serie b, #gol stranier roman serie b, #italia serie b gol roman juve , #stiri Campionat European