Camila Cabello face o dezvăluire șocantă. ”Senorita” a urinat în timpul concertului de la finala Ligii Campionilor

Vineri, 03 Iunie 2022, ora 18:51
17208 citiri
Camila Cabello

La câteva zile după ce a deschis cu un mini-concert finala Ligii Campionilor la fotbal, disputată pe Stade de France și câștigată de Real Madrid (1-0 cu Liverpool), cântăreața Camila Cabello a făcut o dezvăluire neașteptată.

Astfel, printr-o postare pe Instagram, artista americană cu origini cubanezo-mexicane le-a amintit fanilor de show-ul pe care l-a produs la Paris.

În explicația videoclipului, Camila Cabello a avut însă o remarcă șocantă. ”Am fost atât de entuziasmată încât am făcut puțin pe mine”, e traducerea aproximativă a mesajului transmis de interpreta cunoscutei melodii ”Senorita”.

Pas greșit pentru CSM București înainte de sferturile Ligii Campionilor. Câte goluri a dat Cristina Neagu
Campioana CSM Bucureşti a remizat joi, pe teren propriu, cu formaţia Dunărea Brăila, scor 35-35 (19-15), în derby-ul etapei a XX-a a Ligii Naţionale. Principalele marcatoare ale meciului...
”Cel mai mare” concert al Madonnei poate fi văzut gratuit, pe o plajă legendară
Madonna va susţine un mega-concert gratuit sâmbătă, 4 mai, pe legendara plajă Copacabana din Rio de Janeiro. Acesta va marca finalul turneului său, au anunţat cântăreaţa şi...