Banel Nicolita, gol splendid intr-un meci nebun al lui Nantes (Video)

Duminica, 20 Aprilie 2014, ora 20:52
2839 citiri

Banel Nicolita a fost unul dintre eroii lui Nantes in ultima victorie a "canarilor" din Franta, scor 6-2 in deplasarea de la Valenciennes.

Romanul a marcat ultimul gol al echipei sale, intr-un meci absolut nebun, in minutul 67, minutul intrarii pe teren al lui Nicolita, scorul fiind de 4-0 pentru Nantes.

Nicolita i-a luat locul lui Gakpe, iar de atunci, meciul s-a transformat intr-un adevarat thriller.

Gazdele au punctat de doua ori, minutele 79 si 83, pentru ca oamenii in galben si verde sa inchida tabela la 6-2, dupa un autogol in minutul 86 si reusita din lovitura libera a fostului stelist.

Nicolita nu mai marcase de ceva timp, mai exact din 8 august 2013, de la un meci de Europa League.

Nantes a urcat pe 11 dupa acest succes, cu 43 de puncte.

Urmariti acest link pentru a vedea imagini VIDEO cu reusita lui Banel.

De ce Robert Negoiță nu poate fi candidatul coaliției la Primăria Capitalei. „Niciun primar de sector nu are mai multe șanse decât Piedone”
În contextul unei crize generate în alianța PSD-PNL, generată de zvonurile legate de o eventuală retragere a medicului Cătălin Cîrstoiu, primarul de la Sectorul 3, Robert Negoiță, s-a...
#banel nicolita gol splendid video, #nicolita gol franta nantes, #gol nicolita franta etapa , #stiri Banel Nicolita