Haos după meciul dintre Atletico și Manchester City: cele două echipe s-au încăierat VIDEO

Joi, 14 Aprilie 2022, ora 08:42
4091 citiri
vrsaljko pare că l-a scuipat pe Walker

Confruntarea extrem de tensionată dintre Atletico Madrid și Manchester City, din sferturile Ligii Campionilor, a continuat și la vestiare.

Manchester City a remizat, miercuri, în deplasare, scor 0-0, în meciul cu Atletico Madrid, din manşa a doua a sferturilor de finală ale Ligii Campionilor, calificându-se în penultimul act. În tur, City s-a impus cu 1-0.

În finalul meciului de pe Wanda Metropolitano, Felipe a avut o intrare tare la Foden, apoi jucătorii celor două echipe au început să se îmbrâncească.

La finalul meciului, pe tunelul care duce la vestiare, disputa a continuat. Vrsalijko a aruncat cu ceva înspre jucătorii adverși și totul a degenerat.

Manchester City, victorie mare în lupta pentru titlu în Premier League
Echipa engleză Manchester City a învins joi seara, în deplasare, scor 4-0, formaţia Brighton, în ultimul meci al etapei a 34-a din Premier League. „Cetăţenii” lui Guardiola nu au...
O arbitră din România la semifinala Ligii Campionilor, cu Ovidiu Hațegan în camera VAR
O brigadă din România va conduce returul uneia dintre semifinalele UEFA Women’s Champions League, informează FRF. Iuliana Demetrescu se va afla la centru la partida Chelsea – Barcelona,...