Scorul incredibil la care a pierdut fosta campioană a României din 2016

Duminica, 25 Septembrie 2022, ora 10:16
3332 citiri
Astra Giurgiu a ajuns într-o situație dramatică FOTO facebook

Astra Giurgiu, campioana României de acum șase sezoane, evoluează în Liga a 3-a a României, unde se află într-o situație dramatică.

În etapa a cincea, Astra a pierdut ieri, în deplasare, în fața celor de la Arsenal tunari, cu incredibilul scor de 0-19. La pauză, gazdele conduceau cu 7-0, iar în repriza secundă au mai punctat de 12 ori.

Astra este pe ultimul loc, cu cinci înfrângeri din cinci meciuri și un golaveraj uluitor: 0-48.