Bogdan Lobont s-a accidentat

Duminica, 12 Decembrie 2010, ora 18:58
2113 citiri

Portarul echipei nationale, Bogdan Lobont, s-a accidentat duminica in meciul pe care AS Roma l-a castigat in fata lui Bari.

Lobont a fost trimis titular de Claudio Ranieri, insa nu a rezistat decat o repriza, ramanand la vestiare la pauza din cauza unei accidentari.

Fostul dinamovist s-a ciocnit in aer cu colegul sau Juan si a fost inlocuit de Doni.

AS Roma a castigat cu 1-0 in fata lui Bari, dupa un gol al aceluiasi Juan, reusit in minutul 30.

C.M.

Victorie în prelungiri pentru AS Roma în meciul care s-a jucat în două zile diferite
Echipa italiană AS Roma a învins joi seara, în deplasare, scor 2-1, formaţia Udinese, într-un meci din etapa a 32-a a Serie A, joc întrerupt la 14 aprilie. Fabio Cannavaro a debutat pe...
Clotilde Armand: „De fiecare dată când deschide gura Ciolacu asistăm la un fel de stand-up comedy plătit din banii noştri”
Clotilde Armand, primarul Sectorului 1 afirmă despre Marcel Ciolacu că de fiecare dată când deschide gura, asistăm la un fel de stand-up comedy plătit (fără să vrem) din banii noştri şi...