"Leoiacele" s-au distrat pe malul Dunarii: Universitatea Galati - Piros Security Lioness 0-6!

Duminica, 07 Noiembrie 2021, ora 15:01 1386 citiri
In aceasta dimineata au avut loc partidele etapei a 8-a din prima liga feminina de fotbal. Aradencele de la Piros Security Lioness au castigat la scor 6-0, in deplasare la Galati, cu Universitatea din localitate. Meciul a fost un galop de sanatate, care i-a permis egiptencei Salwa Mansour sa iasa la rampa, cu 4 goluri marcate in minutele 15, 19, 40 si 76. Celelalte doua reusite ale aradencelor au fost semnate de Olariu in minutul 64 si Voinea ...citește toată știrea