FOTO Momente comice cu Elena Basescu, in campania electorala. Fotografii cu oaia, cu magarul, cu o lebada si cand pune pliante pe excavator

Sambata, 21 Noiembrie 2020, ora 16:22
FOTO Momente comice cu Elena Basescu, in campania electorala. Fotografii cu oaia, cu magarul, cu o lebada si cand pune pliante pe excavator
Elena Basescu si-a facut poza cu un tractor in timp ce se afla in campania electorala FOTO Facebook Elena Basescu

Elena Basescu, fiica mai mica a fostului presedinte Traian Basescu, este in plina campanie electorala pentru alegerile parlamentare din 6 decembrie. Si face tot ceea ce-i sta in putinta pentru a convinge cat mai multi oameni sa o voteze in alegerile parlamentare din 6 decembrie.

Marturie stau fotografiile postate pa pagina ei de socializare. Astfel, o vedem pe tocuri in carciuma din sat, apoi isi face poza lipind un pliant cu ea pe un escavator. A discutat despre alegeri chiar si cu necuvantatoarele. O oaie, un magar, o lebada par sa fi ascultat ce viziuni politice are fostul europarlamentar.

Intr-unul din satele constantene, EBA a mers sa ceara votul unor barbati aflati la o masa intr-o carciuma.

O oaie a ascultat interesata programul electoral al Elenei Basescu.

EBA a vrut sa se fotografieze chiar si cu un magarus.

Si o lebada a avut parte de intalnirea cu fiica cea mica a fostului presedinte.

A ajuns sa puna pliante si pe excavatoare.

Si chiar a oferit o poza unui utilaj.

A fost abordat pana si un camion.

Iar o batrana a promis ca-i va da votul.

Elena Basescu, fiica cea mica a fostului presedinte Traian Basescu va candida din partea PMP pentru un loc de deputat la Constanta. Ea sustine ca va promova in Parlament interesele familiilor monoparentale, spunand ca, prin rolul ei de mama singura a trei copii, a capatat "o dimensiune diferita a societatii".

Citeste si:

Elena Basescu deschide lista PMP Constanta pentru deputati: "Am capatat o dimensiune noua". Prin ce s-a remarcat mezina familiei fostului presedinte al Romaniei


Surprizele din declaratia de avere a Elenei Basescu. Nu are niciun venit dar si-a cumparat, in 2020, un BMW X6


Elena Basescu, amendata de Politie pentru ca a parcat neregulamentar. Autoritatile i-au ridicat BMW-ul

 Articol citit de 31335 ori

    Citeste si:
    Comentarii
    florescujohn
    21.11.2020, 23:41
    O sa cistige
    Voturile vin de la betivi, boi, magari si alte necuvintatoare.
    Ne face cinste tarii.
    tarfrad
    21.11.2020, 22:25
    Ha, ha, ha!
    Toată lumea va vota: oaia, boul, și... tractorul!
    Unde este EBa...?
    La stană... pe capră... la CAP!

    Bășinescu... Securescu!
    cuiulluipepelea
    21.11.2020, 20:02
    da am vazut o oita simpatica si o pro-asta
    am mai vazut un magarus simpatic foc cu o pro-asta de bubuie de asemenea o lebada gingasa in apa si o pro-asta pe uscat dupa aia o poza cu doua tiganci si o pro-asta metalofila, serios puteti vedea pro-asta in parlament???
    alfabeta
    21.11.2020, 19:36
    "Fotografii cu oaia, cu magarul..." e in campanie cu toata famiglia
    Voteaza si Bercea Mondialu' ?
    MosGerila
    21.11.2020, 18:55
    Credeti ca momentul EBA este ceva comic?
    Eu cred ca este trist. Ca sa nu spun mai mult.
    Andradda
    21.11.2020, 17:59
    Radeti voi, radeti...
    Dar cei care pupa fluturasii primiti in posta de la Firea, Ciolacu, Badalau, Serban, Plesoianu...sunt de 10 ori mai tmpiti decat oile, magarii, lebedele sau excavatoarele de care radeti!
    De ce?
    Simplu.
    Oile, magarii, lebedele si excavatoarele nu o voteaza pe Eba deci, e clar ca fac un bine societatii.
    In schimb cr*tinii PSD-isti se prezinta la vot si urmarea o stim cu totii, de vreo 30 de ani!
    Nonpolitikon
    21.11.2020, 17:07
    E cu totul altceva! Decât shkyupiturile-ncrâncenaților...
    .
    stormhost
    21.11.2020, 17:06
    Of, of...
    Unii chiar n-au simtul penibilului. Cate grame de minte ii trebuiau sa inteleaga ca ea a fost in politica DOAR fiindca taica-sau era Presedinte?
    Stan
    22.11.2020, 04:06
    Stie si ea cum a ajuns in politica, doar ca tot spera...
    ...sa mai pun mana pe ciolan vro 4 ani!
    Vrea gologani fără munca, ca toți de prin politica, dar de fapt ea ar vrea să muncească, dar nu știe să facă nimic.
    DUTTY
    22.11.2020, 09:25
    Imi este mila de animalele care au trebuit sa o
    Suporte!!!!
    Excavatorul a suportat-o cel mai bine!!!!!!!!
    octav2
    21.11.2020, 16:43
    O SA O VOTEZE...
    ...oaia..si boul...!! si excavatorul..!!
    eventual ala din carciuma..!
    dar orice om cu un gram de minte , nu poate vota asa ceva..! ca nici nu stiu ce e aia..e om..??
    eu-ca
    21.11.2020, 19:51
    Stire veche, vuvuzelele noi. Pe Antena 3, RTV, B1..au fost.
    Greu fara Dragnia. Sasul va fi la moda in ultimul an.
    21.11.2020, 17:35
    Bineinteles ca nu as vota-o , dar o sa vezi cati romani o vor
    vota , daca va fi aleasa ne meritam soarta .
    Stan
    22.11.2020, 04:11
    Las bei erie ca nu candidează in Banat,...
    ...nici la Budapesta, așa ca nu trebuie sa te temi.
    wert
    21.11.2020, 20:12
    Votati PMP: Eba si Petrov
    fata lui tata asteapta votul vostru.

    si la cati boi, vaci si magari merg la vot sunt convins ca o sa il si capete.

    daca e pericol, vine negresit PNL si sprijina si ei prin toata tara sa intre si rapandulele PMP in Casa Poporului!
    eu-ca
    21.11.2020, 19:52
    O sa voteze, oaia, boul, boul cu tite, buldozerul
    de CT, oras PNL.