Comentarii
florescujohn - O sa cistige
21.11.2020, 23:41
Voturile vin de la betivi, boi, magari si alte necuvintatoare.
Ne face cinste tarii.
tarfrad - Ha, ha, ha!
21.11.2020, 22:25
Toată lumea va vota: oaia, boul, și... tractorul!
Unde este EBa...?
La stană... pe capră... la CAP!

Bășinescu... Securescu!
cuiulluipepelea - da am vazut o oita simpatica si o pro-asta
21.11.2020, 20:02
am mai vazut un magarus simpatic foc cu o pro-asta de bubuie de asemenea o lebada gingasa in apa si o pro-asta pe uscat dupa aia o poza cu doua tiganci si o pro-asta metalofila, serios puteti vedea pro-asta in parlament???
alfabeta - "Fotografii cu oaia, cu magarul..." e in campanie cu toata famiglia
21.11.2020, 19:36
Voteaza si Bercea Mondialu' ?
MosGerila - Credeti ca momentul EBA este ceva comic?
21.11.2020, 18:55
Eu cred ca este trist. Ca sa nu spun mai mult.
Andradda - Radeti voi, radeti...
21.11.2020, 17:59
Dar cei care pupa fluturasii primiti in posta de la Firea, Ciolacu, Badalau, Serban, Plesoianu...sunt de 10 ori mai tmpiti decat oile, magarii, lebedele sau excavatoarele de care radeti!
De ce?
Simplu.
Oile, magarii, lebedele si excavatoarele nu o voteaza pe Eba deci, e clar ca fac un bine societatii.
In schimb cr*tinii PSD-isti se prezinta la vot si urmarea o stim cu totii, de vreo 30 de ani!
Nonpolitikon - E cu totul altceva! Decât shkyupiturile-ncrâncenaților...
21.11.2020, 17:07
.
stormhost - Of, of...
21.11.2020, 17:06
Unii chiar n-au simtul penibilului. Cate grame de minte ii trebuiau sa inteleaga ca ea a fost in politica DOAR fiindca taica-sau era Presedinte?
Stan - Stie si ea cum a ajuns in politica, doar ca tot spera...
22.11.2020, 04:06
...sa mai pun mana pe ciolan vro 4 ani!
Vrea gologani fără munca, ca toți de prin politica, dar de fapt ea ar vrea să muncească, dar nu știe să facă nimic.
DUTTY - Imi este mila de animalele care au trebuit sa o
22.11.2020, 09:25
Suporte!!!!
Excavatorul a suportat-o cel mai bine!!!!!!!!
octav2 - O SA O VOTEZE...
21.11.2020, 16:43
...oaia..si boul...!! si excavatorul..!!
eventual ala din carciuma..!
dar orice om cu un gram de minte , nu poate vota asa ceva..! ca nici nu stiu ce e aia..e om..??
eu-ca - Stire veche, vuvuzelele noi. Pe Antena 3, RTV, B1..au fost.
21.11.2020, 19:51
Greu fara Dragnia. Sasul va fi la moda in ultimul an.
erie - Bineinteles ca nu as vota-o , dar o sa vezi cati romani o vor
21.11.2020, 17:35
vota , daca va fi aleasa ne meritam soarta .
Stan - Las bei erie ca nu candidează in Banat,...
22.11.2020, 04:11
...nici la Budapesta, așa ca nu trebuie sa te temi.
wert - Votati PMP: Eba si Petrov
21.11.2020, 20:12
fata lui tata asteapta votul vostru.

si la cati boi, vaci si magari merg la vot sunt convins ca o sa il si capete.

daca e pericol, vine negresit PNL si sprijina si ei prin toata tara sa intre si rapandulele PMP in Casa Poporului!
eu-ca - O sa voteze, oaia, boul, boul cu tite, buldozerul
21.11.2020, 19:52
de CT, oras PNL.