VIDEO Cum au petrecut jucatorii lui Adrian Mutu dupa victoria in fata Ungariei de la EURO

Duminica, 28 Martie 2021, ora 11:08
3893 citiri
Bucurie Romania. FOTO: Facebook / Echipa nationala

Bucurie mare in sanul nationalei de tineret dupa victoria in fata Ungariei, 2-1, de la EURO.

"Tricolorii" au sarbatorit pe gazon, la finalul meciului succesul in fata maghiarilor.

Si la hotel, oamenii lui Adrian Mutu au cantat de fericire.

Sursa video: Youtube / FRF Tv

Romania este pe locul 2 in grupa, dupa doua meciuri si are patru puncte.

Nationala lui Mutu are nevoie de o victorie in fata Germaniei, in ultimul meci, pentru a fi sigura de calificarea in sferturile de finala.

Ce meci! Romania a suferit, dar a invins Ungaria la Euro. Golul victoriei marcat in ultimele minute

Super lovitura. Laurentiu Reghecampf a a semnat cu echipa unui roman si va juca in Liga Campionilor

Adrian Mutu si-a cunoscut sotia dupa ce a vazut-o la bratul unui alt fotbalist. Povestea tinerei care ii aduce linistea sufleteasca antrenorului nationalei

"Fetele erau facute vaci, gaini, dobitoace". Cum a fost batuta si umilita Nadia Comaneci de Bela Karolyi pana facea hemoragie nazala

Meci dramatic pentru Sorana Cirstea la Miami

Meciul unei natiuni. Romania joaca cu Ungaria pentru calificarea in sferturi la Europeanul de tineret

Ciucă, la 20 de ani de la intrarea României în NATO: ”Aceste două decenii au fost cea mai bună perioadă din istoria noastră”
Preşedintele Senatului, Nicolae Ciucă, afirmă vineri, la 20 de ani de la admiterea României în NATO, că aceste două decenii au reprezentat cea mai bună perioadă din istoria noastră, pe...
Ciolacu: Apartenenţa României la NATO reprezintă o garanţie de securitate pentru ţara noastră. Vom continua să fim un actor influent şi constructiv FOTO/VIDEO
Marcel Ciolacu, premierul României afirmă, la 20 de ani de la aderarea României la NATO, că apartenenţa României la Organizația Nord Atlantică reprezintă o garanţie de securitate pentru...