5830 citiri
Mașina Rolls-Royce Foto captura Digi Sport

Autoturismul lui Gigi Becali marca Rolls-Royce a fost implicat într-un accident rutier pe centura București, produs duminică, 12 noiembrie.

Conform Digisport.ro, evenimentul s-ar fi produs după ce Ionuț Luțu, care se afla la volanul autoturismului, a încercat să evite o altă mașină care venea de pe contrasens, Rolls-Royce-ul ieșind de pe carosabil,

Polițiștii au ajuns la fața locului după un apel inițiat de pe telefonul lui Gigi Becali, potrivit aceleiași surse.

Mașina lui Gigi Becali are un motor V12 de 6,8 litri. 591 de cai putere și prinde o viteză maximă de 250 de kilometri pe oră.

FCSB, campioană! Florinel Coman: "Am simțit că va fi seara noastră"
Florinel Coman a declarat, sâmbătă seară, după ce FCSB a câştigat titlul, că a a avut încredere în colegii săi şi a simţit că va fi seara lor. Coman nu a jucat în meciul cu...
Gigi Becali, prima reacție după ce a câștigat campionatul: "Ne trebuie 7-8 jucători ca să mergem în cupele europene" Primele nume de pe listă
Formaţia FCSB a învins, sâmbătă seară, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 echipa Farul Constanţa, în etapa a şaptea a play-off-ului Superligii, şi a câştigat titlul de campioană....