Actual Politic Business Sport Life
A   A   A
Miercuri, 11 Iulie 2018, ora 23:37
Croatia s-a calificat, miercuri seara, in premiera, in finala Cupei Mondiale, dupa o semifinala spectaculoasa cu Anglia. Nationala pregatita de Zlatko Dalic a castigat cu 2-1 intalnirea cu...
12.07.2018, 06:38 -niculaeda :"Cupa Mondiala 2018: Croatia invinge Anglia in prelungiri si va juca
finala cu Franta"

- bravo vitejilor ! meritati pe deplin victoria ! sper sa jumuliti si cocosu' in finala ! :o)))
Comentariu inadecvat
12.07.2018, 11:00 -niculaeda :@Sisoie 07.05
- vezi c'ai o oferta de la Ah!tinna la 02.16 !:o)))

"Cupa Mondiala 2018: Croatia invinge Anglia in prelungiri si va juca finala cu Franta"
12.07.2018, 20:26 -dinu :Salutare Nico!
Asta-i fotbalul,cine stie ce surprize vom avea in cele doua finale!Te pup!
12.07.2018, 00:07 -oetzi :Am mers pe Croatia!!!
Si in meciul cu Argentina, desi colegi de-ai mei tot o dadeau inainte cu Messi/Argentina. Croatia sa castige 3 meciuri la rand in prelungiri/2 cu penaltiuri si pe in prelungiri!!!
O natie darza, toti din fosta Iugoslavie sunt atleti si nu se lasa. Felicitari.O tara mica, civilizata ,superba. Inseamna enorm pentru ei.Toata stima. Sper sa aiba forta dupa ce-au practic jucat un extra meci fata de Franta..30 minute x 3. Englezii au fost plini de ei si-au crezut ca..o vor duce acasa..deja cupa...de aia m-am uitat la meci cu comentariu in italiana...
12.07.2018, 09:22 -DemonBanal :niste drogati,ca fratii lor,rusi
ce fel de cm e asta in care arbitrul turc a invins de fapt
anglia iertindu-i pe croati de citeva cartonase rosii.

final trebuia sa fie intre franta si anglia,n-au vrut
rusii iar turcul a executat ordinul.
singura "greseala" a turcului a fost la primul gol,
dupa faza aia englezii au fost cotonogiti iar arbitrul
se intorcea cu spatele.

croatii au ajuns in finala aiurea,pt ca putin uraste
anglia mai mult decit ii uraste pe ucraineni.
12.07.2018, 10:57 -niculaeda :@DemonBanal 09.22
- poate-ai vazut alt meci ! englezii au fost favorizati ! au jucat obstructionist , au faultat , nepedepsiti si au simulat faulturi ale adversarilor pentru care au primit lovituri libere , una , dupa cum ai remarcat a dus la golu' englezilor ! politica e politica si fotbalu' fotbal !iar la fotbal rusii ii urasca pe croati , care i-au trimis in vacanta , dupa un meci in care s-a arbitrat pe fata pentru rusi ! :o(((