Cu Vlad Chiriches pe teren, Napoli a primit 5 goluri de la Liverpool (Video)

Duminica, 05 August 2018, ora 08:26
3745 citiri

Fundasul roman Vlad Chiriches a evoluat in meciul amical de gala dintre Napoli si Liverpool, disputat sambata seara la Dublin, capitala Irlandei.

A fost 5-0 pentru vicecampioana Europei, meci in care englezii s-au distrat cu apararea visatoare a napoletanilor.

In minutul 9 era deja 2-0 pentru cormorani, dupa golurile marcate de Milner si Wijnaldum. Dupa pauza, Liverpool s-a dezlantuit si a mai marcat de 3 ori prin Salah, Sturridge si Alberto Moreno.

Romanul Chiriches a fost introdus pe teren in minutul 71 in locul lui Koulibaly, prinzand ultimele doua goluri ale britanicilor.

Conducerea lui Napoli a decis sa il pastreze pe Chiriches si in mandatul lui Carlo Ancelotti, chiar daca s-a vorbit mult despre plecarea capitanului nationalei Romaniei in aceasta vara.

Membru USR, agresat când strângea semnături, în București: ”Au rupt câteva liste, noi vom strânge şi mai multe”
USR anunţă că, miercuri, un membru USR a fost agresat în timp ce strângea semnături în zona Lujerului din Sectorul 6, Bucureşti. ”Ieri, un membru USR a fost agresat în timp ce...
REPER ar vrea candidați comuni cu Alianța Dreapta Unită, la Capitală: "Luăm cu toții decizia matură de a ne așeza cât mai repede la masă"
REPER, partidul condus de fostul premier Dacian Cioloș, anunță că a trimis o invitație la dialog colegilor de la USR, PMP și Forța Dreptei, filialele din București, în vederea găsirii...
#Napoli umilita de Liverpool amical Video, #Chiriches pe teren umilinta Napoli Liverpool , #stiri Vlad Chiriches