Ziare.com
Actual Politic Business Sport Life 
A   A   A
Ce scria pe WhatsApp George Harabagiu, creierul manipularii online a PSD cu Simona Halep, dupa distribuirea trucajului
Miercuri, 13 Iunie 2018, ora 18:53
Fostul premier Victor Ponta a publicat, miercuri, pe pagina personala de Facebook, mai multe capturi de pe WhatsApp care dezvaluie cum au fost organizati si coordonati cei care au publicat marti...
14.06.2018, 00:18 -KPK1 :"Harabaua".
Cata josnicie,cata slugarnicie la aceasta "haraba".
-"Voi respecta cu !!!SFINTENIE!!! (ca pe sfintele moaste!)decizia Presedintelui Liviu Dragnea.Voi ramane loial lui Liviu Dragnea".
Deci Liviu Dragnea este TOTUL.Partidul,despre care nu sopteste macar o vorbulita,este doar anexa lui Dragnea.
Regrete pentru prostia monumentala,sau macar intentia de a-si cere scuze acelei uluitoare sportive Simona Halep?.Asa ceva nu concepe un astfel de NEom.
13.06.2018, 22:02 -ceapa_verde :ca un om (sau un grup) sa scorneasca o minciuna ca aceia cu hui-
duiala Simonei Halep de cei veniti sa o aclame inseamna un anume tip de minte, cu anumite antecedente, o anumita scoala si o anumita protectie.
14.06.2018, 05:28 -Semnat :Nu!
Doar tupeu si nesimtire.Viclenie...Ca si sefii pe care ii slugaresc, nu vad dincolo de interesul lor personal.La fel si tarla de postaci PSD-isti de pe ziare. Dai in ei ca-n gard: degeaba.Oameni de nimic.
13.06.2018, 21:40 -george 2 :Georgel este chiar nevinovat
Pesedistul asta este chiar copil mic pe langa activistii si propagandistii slugoi securisti si sorosisti. Mai are mult de invatat de la acesti vanduti.
13.06.2018, 21:33 -Baronul_Munchausen :mobilizare, disciplina, loialitate...pe cand si o "spirala" ?
Mi-e clar in acest moment ca PSD-ul nu mai e structurat ca un partid si nici macar ca un grup infractional, ci mai mult ca o secta, a carui "guru" este liviu dragnea. El conduce masa pesedista cu o mana de "strategi" inventati de el, cu care controleaza o cireada de parlamentari. Acestia nu mai au nici libertatea de gandire, ca sa nu mai vorbim de libertatea de exprimare sau de actiune. Sunt prizonierii sectei in care au intrat. Cand "guru" va cadea, multi psd-isti se vor trezi din hipnoza si-si vor face harakiri. Eu voi rade cu gura pana la urechi
13.06.2018, 21:12 -derphysiker :Voi vedeti...
ca azi sunt mult mai putini postaci psd-isti prin zona? Marine, apoolo, pensula si care mai sunteti cu #ciumarosie, unde sunteti, taica? V-a destituit tatucul pe toti?
14.06.2018, 00:28 -KPK1 :der....
P(r)ostacii au plecat dupa "haraba".S-a dus harabaua,s-au dus fondurile.Si pupat pe "fondu" gol nu se poate!.
13.06.2018, 21:41 -roion :...
De peste o saptamana am scris ca au disparut postacii rosii.
Au fost implicati in organizarea Manipularii-Mistificarii din 09.06.2018!!!
Mai apoi au actionat pe pagina fb a Fierei si a organizatiilor Ciumei Rosii dirijate de Ha'***.
In ziare.com nu mai sunt la vedere dar puncteaza(depuncteaza) la greu.
13.06.2018, 22:42 -Cucucorapshan :Marin2134
In seara cand Dogioiul a scris ca arbitrul de fotbal OECD a raspuns dur ministrului Tudorel, am scris ca dogioiul e o mincinoasa. Noaptea, la ora 12 dogioiul n-a mai scris articolul ei de manipulare si a conditionat scrierea aici pe Ziare.com cu disparitia mea si a Bengosului. Adminul s-a executat.
In seara asta ministrul Tudorel a spus ca articolul dogioiului a fost o minciuna ordinara. Iar am avut dreptate!

Vad ca ati ramas doar voi...iubitorii petardelor. Nu va deranjam..
13.06.2018, 21:06 -Hamurabi :Sa avem pardon,
sefii vostri,adica dna coloneleasa,nu mai face si sedinte cu voi de instruire sa depistati care sunt trolii pesede si care nu.Ca eu asa as face sa nu va dau banii degeaba si sa bateti campii pe la alte porti.Ce ma bagati pe mine,un luptator pe persoana fizica contra ifosarilor politruci care se cred de neinlocuit de la infiintarea Ziare.com pana astazi,cu pesedeaua belinara pe care nici un politruc ifosar cu tot cu SS-SRI,Gestapo-dna,parchetarii,justitia stapanita de SS nu a reusit sa o bage la puscarie.
Eu ma ofer voluntar sa fac o strategie unui partid care nici nu exista si facebuceala de Iohannis,liberalii si pesedeii nici nu prind 1 dec 2018.Fara jigniri,atacuri la persoana,ca stiu exact electoratului caruia sa ma adresez.Si prin manifeste ca pe timpul Pistruiatului.
Voi chiar credeti ca Romania reala asculta de Dragnea,Iohannis,Plesu,Cartarascu sau cantareata aia Gheorghiu.Va inselati amarnic si o sa va para rau ca excludeti si mai ales jigniti o buna parte a poporului.Nu sunteti voi rezistangii lui Iohannis mai romani decat alti romani.
Dna coloneleasa,sa nu se prinda generalii ca va dau banii degeaba,ca la cititori ati scazut brusc la o treime fata de etapa Nutzy Udrea de exemplu.
14.06.2018, 02:02 -Bgan :Gicu 2
Lol!
13.06.2018, 21:54 -george 2 :Alooooo, Dragneo!
Daca Dragnea a plecat urechea la otrava coabitacului lui Basescu atunci a gresit masiv. PSD-ul a pierdut categoric lupta on-line in fata diviziilor de propaganda securista si sorosista. Sa ne amintim ca capeteniile pedeleului basesc a organizat cu foarte multi ani in urma scoli pregatitoare pentru haitele de agitatori ai partidului securist. Acestora li s-au adaugat altii selectionati, infinit mai bine pregatiti in astfel de actiuni antiromanesti scoliti pe banii lui taica Soros. In loc sa-si organizeze si sa-si dezvolte aceasta activitate, speriatul Dragnea o inabusa din fata la indicatiile unuia despre care stie exact ce individ malefic este. Mai Dragneo, esti in razboi adevarat cu dusmanii romani ai romaniei si tu vrei comportamente de baietei si de fetite in jocul cu niste profesionisti lipsiti de orice scrupule. Incep sa cred ca esti tot mai mult in afara jocului politic actual.
13.06.2018, 22:00 -Ice tea foot :Taci dreak Harabagiule,ca suntem satui de minciuni
Nu vezi ca nu te baga nimeni in seama?
13.06.2018, 20:55 -Te-o :Harabagiu.un jeg folosit de dragnea pentru propaganda mincinoasa
Nu cred ca este cineva naiv sa creada ca dragnea l-a dat afara pe harabagiu!
Miscarea este una de moment ,pentru a estompa rezultatul catatsrofal pentru PSD a marsaviei posterelor lansate de harabagiu,in mod sigur la ordinul lui dragnea!
De altfel declaratia de credinta vesnica a lui harabagiu fata de paranoicul dragnea,spune totul!
dragnea a dat o lovitura de imagine catastrofala partidului prin marsavia montata contra Simonei si a publicului care o adora!Teo
13.06.2018, 20:45 -JackMalletFlute :deci asta era seful postacilor psd de pe ziare.com
un criminal si un infractor cu puscarie la activ - slugoiul lui pinalti - cine se aseamana se aduna
14.06.2018, 03:36 -mameluc :Harabagiu...este George2!
.
14.06.2018, 09:20 -DUTTY :Iar TU SICA MANDOLINA>))))))))
'
13.06.2018, 20:27 -Iohannis1 :praf in ochi si frectii la picior de lemn
unei slugi credincioase ca hodorogiu nu i se da un sut in tur.....Va apare in scurt timp intr-o functie grasa cu salar baban impreuna cu pensia speciala de rigoare.
13.06.2018, 19:54 -roion :Postacii Ciumei Rosii
"Harabagiu da indicatii postacilor sa "maximizeze impactul" postarilor si ii indruma in acest sens: "Distribuiti in grupuri!", "Share!", "Alertati organizatiile si grupurile de diseminare din judete".

Se cunosc postacii de pe ziare.com !!!

Ei actioneaza cand suna trompeta la crucea noptii!!!
13.06.2018, 19:46 -FrumoasaTara :Creierul penal al tuturor manipularilor este dragnea, nu ...
...acest Haralabagiu trist!
14.06.2018, 02:11 -Bgan :De acord
Dragnea are un dubiu, tov firea ii vrea postul. Așa ca a indemnat-o pe tovarase sa participe la adunarea de sărbătorire a lui Simona, știind cum va fi primită la capitolul huiduieli. Se remarca ca apropiații lui Dragnea, ca baronul de Olt, au susținut ca firea a fost huiduită. Cariera Tov firea a fost demolata. Lupte interne psdiste.
13.06.2018, 19:35 -Bill_Gates :Jegul propagandei PSD
Serviciul de Intoxicare al PSD-Moskova
Trolul de serviciu foloseste un script.
Primeste un beep de la redactie atunci cind apare un articol in zona POLITIC.