Ziare.com
Actual Politic Business Sport Life 
A   A   A
Presedintele CCR, Valer Dorneanu, se afla in Rusia, la un eveniment patronat de Putin, desi MAE i-a recomandat sa nu mearga
Miercuri, 16 Mai 2018, ora 20:33
Presedintele Curtii Constitutionale, Valer Dorneau, participa la Forumul Juridic International de la Sankt Petersburg, Rusia, un eveniment organizat cu sprijinul Ministerului rus al Justitiei si al...
17.05.2018, 10:58 -ipopovici :Stapanii lui
A mers acolo pentru a primi noi directive de la "stapanii" lui. De urmarit viitoarele pozitii ale lui Dorneanu in cadrul deciziilor CCR.
17.05.2018, 05:29 -KPK1 :Comentati,injurati...
Comentati si injurati in necunostinta de cauza.La acel forum participa 82 tari.Multe din vestul Europei.Nu Franta si Anglia.In rest aproape toate.
Inca:USA,Israel,Australia,care numai pro Rusia nu sunt.
Dece sa-i injuram pe Romani si nu si pe ceilalti?.Este un forum legal,nu politic.
17.05.2018, 06:49 -niculaeda :@KAPEKAPOV 05.29
- nu-i injura nimeni pe romani , doar pesedeu' si pe dorneanu ! ti-a folosit totusi uteceaua , desi te dai lovit ! :o(((

"Presedintele CCR, Valer Dorneanu, se afla in Rusia, la un eveniment patronat de Putin, desi MAE i-a recomandat sa nu mearga"
16.05.2018, 23:26 -oetzi :Insubordonare , solutia este fara discutie -suspendarea
comunistului dorneanu !!!! E clar de ce se duce ...cei care ii i-au apararea sa se duca la fratii lor ca doar acolo le place.Vor comunism apoi ,mergeti acolo ,ca acolo e raiul vostru cu bengosul, marinica, ieropeanul etc si terminind cu dragnea si tradiceanu si toata sleahta penala !!!
17.05.2018, 00:17 -hello :I s-ar putea face o plangere penala, sa se duca apoi la
drakkne si sa plece din ccr !
16.05.2018, 22:57 -MosGerila :Valerica vrea sa-i aduca Lumina de la Putin lui Draknea :)))
Acolo va fi Inaltarea comunistilor, maine... Omul isi lua-se deja bilete ... Nu putea sa isi dezamageasca prietenii. Ii va duce lui Putin cativa mititei originali din ferma porkarului draknea. Sa vada rusnacul ce pierde daca nu il intalneste pe daddy :)))
16.05.2018, 22:26 -stef49 :Agenții ruși din România au scos capul, nu le mai este frică și nici
rușine. După destrămarea URSS, KGB-ul le-a dat ordin să simuleze că acceptă democrația și economia de piață, dar in fapt să saboteze in așa fel instituțiile incat romanii să se scarbească de noua cale aleasă de Romania. Au indeplinit ordinele și se pregătesc pentru noua etapă, in care haosul creat de PSD-ALDE favorizează pescuitul in ape tulburi. Președintele SUA, impredictibil și contradictoriu, pare să aibă și el o agendă ascunsă, de destrămare a Uniunii Europene și de incurajare a liderului de la Kremlin.
16.05.2018, 22:04 -Salamcusoia :Sa ramina acolo !
O sa joace barbut cu prietenii lui Dughin, Ghitza Sebastian, Vintage si Ianukovici.
Prin Romania au trecut imperii, dar tzara a fost distrusa de o mina de politruci scoliti la Moskova.
16.05.2018, 21:58 -Gile :Dedicatie lui Dragnea
https://www.youtube.com/watch?v=15WsGCAgHAQ
16.05.2018, 21:46 -Gile :Interesant
Are Ada Milea o melodie intitulata De la rasarit :

https://www.youtube.com/watch?v=YefSsejyKGU
16.05.2018, 21:20 -Gile :Interesant
S-a dus dupa instructiuni de la stapanii mafiei PSD !
16.05.2018, 23:18 - :Werner l-a trimis sa-i aduca alta geaca rosie!
Aia veche s-a demodat!

Postacimea a retinut ca acolo e Forum International si participa aproape toate tarile importante din Europa? De unde sa stiti?
"Delegates from 86 countries will participate in the VIII St. Petersburg International Legal Forum "
17.05.2018, 04:27 -lucianp :Lipsa de tact si nesimtire, astea sint calitatile
lu Dorneanu. SI ale tale, care alegi sa aperi o pozitie de neaparat. Dorneanu a ales sa discute probleme de justitie si constitutie intr-o tara care isi bate joc de ele si numai ofera un simulactru a ceea ce ar trebui sa fie.
16.05.2018, 23:38 -sedricro :La noi e un proverb:
Mama prostilor e mereu gravida.
Dormeanu vre sa-si reaminteasca limba rusa ca a cam uitat.
16.05.2018, 20:59 -radu :TICALOSUL...
Ce cauta presedintele CCR in vizita intr-o tarā teroristă???
Ce cauta in Rusia????
Da-ti-l afara pe TRĀDATOR...
16.05.2018, 20:58 - :MAE poate recomanda, nu are de ce sa interzica! Unde merge Valer nu
..e razboi sau alta problema! Si apoi, daca Germania e cu Russia si Werner e cu Germania, nu inseamna ca si Werner e cu Russia? Si atunci unde-i problema?
Comentariu inadecvat
16.05.2018, 23:35 -sedricro :Nu s-a trezit
E mereu asa.
16.05.2018, 22:39 -hello :Taci drakkne din gura ! Tu nu pricepi nimic si de bagat te
bagi in orice "..." ....Aici este vorba de agenti rusi ex-kgb-isti si actuali ...
16.05.2018, 21:22 -Gile :Interesant
E sub apa marine !
Vorba cantecului :

Frunza verde barabula
Stau in apa pan' la ... problema !
17.05.2018, 11:10 -Spiky :Știe Meri-n-os ce știe...
Vom avea și noi o făbricuță dă noviciok, că n-o fi foc. Jandarmii vor primi șpreiuri cu noviciok să dea la manifestanții plătiți de Șoroș, ca să ii potolească definitiv. Garantat dimakrația phutinistă!
16.05.2018, 23:04 -MosGerila :marin666 20_58. Te joci cu silogismele, puisorule?
"daca Germania e cu Russia si Werner e cu Germania, nu inseamna ca si Werner e cu Russia?"

Ce zici de asta?

Daca masa are 4 picioare si pisica are tot 4 picioare, nu inseamna ca pisica este o masa?
16.05.2018, 20:53 -Anarita1 :Sat fara caini asta suntem!
Ministrul de externe Melescanu nu a fost de acord cu aceasta vizita!!
Astea nu-s scuze ca avea bilet de avion si alte motivatii penibile, rezulta foarte clar ca e haos total, nu stie stanga ce face dreapta!
Suntem dusi cu capul, neseriosi si ne miram ca ni se inchid usi in nas!
1 / 2 Inainte>> 
Versiuni: mobil / Web
Contact  |  Ajutor