Keseru a marcat in derbiul Bulgariei

Joi, 06 Decembrie 2018, ora 20:18
2734 citiri

Atacantul roman Claudiu Keseru a reusit sa inscrie un gol in derbiul campionatului din Bulgaria, meciul dintre TSKA Sofia si Ludogorets.

Keseru a punctat in minutul 28 al partidei, el deschizand scorul pentru Ludogorets cu o lovitura de cap.

Despodov a egalat in repriza secunda, iar TSKA si Ludogorets au terminat la egalitate, scor 1-1.

Rezultatul ii mentine pe cei de la Ludogorets in fotoliul de lider al campionatului, cu sase puncte peste ocupanta pozitiei secunde, TSKA.

In ceea ce il priveste pe Keseru, acesta a ajuns la cota 14 goluri inscrise in acest sezon in prima liga bulgara, ocupand locul secund in clasamentul golgheterilor.

Ciolacu: Apartenenţa României la NATO reprezintă o garanţie de securitate pentru ţara noastră. Vom continua să fim un actor influent şi constructiv FOTO/VIDEO
Marcel Ciolacu, premierul României afirmă, la 20 de ani de la aderarea României la NATO, că apartenenţa României la Organizația Nord Atlantică reprezintă o garanţie de securitate pentru...
Președintele României: Relevanța NATO este cu atât mai mare în contextul extrem de complex pe care îl traversăm
Klaus Iohannis, președintele României a transmis, vineri, 29 martie, la 20 de ani de la aderarea României la NATO, că România va rămâne profund implicată în procesul de adaptare...