Ziare.com
Actual Politic Business Sport Life 
< Inapoi la stire
A   A   A
Decizie inedita la Craiova: Fiul unui interlop celebru a fost condamnat cu suspendare, desi a incercat sa omoare un om
Vineri, 08 Noiembrie 2019, ora 17:16
Craioveanul Eduard Marian Constantinescu (31 de ani), fiul interlopului Enryko Constantinescu, seful clanului "Mandria", a fost condamnat de Tribunalul Dolj la o pedeapsa de 2 ani si 9 luni...
09.11.2019, 11:34 -FrumoasaTara :Decizie INEDITA ? Unde ai invatat cuvantul asta care se potriveste
... ca nuca-n perete ???
Decizie IRERSPONSABILA !
Decizie scandaloasa !
Decizie revoltatoare !
Decizie vadit nelegiuta, dar generos platita de infractorul ce ar fi trebuit condamnat la minim 5 ani cu executare !
Circumstante atenuante ??????????????
Care sunt alea, ca este infrcator de cand s-a nascut, ca nu a muncit cinstit nici o secunda in viata lui de cocalar, ca traieste ca un boier din bani furati, santajati, extorcati ???
Judecatorii autori ai acestei decizii scandaloase sa sie dati afara din magistratura si sa imparta celula cu infractorul ai carui complici activi sunt !!!
09.11.2019, 09:08 -fastuser :Ala trebuie dus
In fata plutonului de executie!
08.11.2019, 23:27 -florescujohn :Justitia e oarba
Dar prea ne orbeste pe toti.
Legea apara infractorii.
08.11.2019, 23:25 -florescujohn :Increderea in justitie
Cit a costat statul sa il aduca in tara. Asta merita 10 ani ca popa.
Craiova si Caracal sint foarte aproape. Sa vedeti cum scapa si Dinca, care isi bate joc de analfabetii de proocurori si politiisti.
08.11.2019, 21:43 -JackMalletFlute :clanurile interlope terorizeaza magistratii si politia din provincie
in masura in care acestia nu sunt deja corupti * asa cum unitatile centrale de mascati participa la arestarea interlopilor, judecarea acestora si trimiterea lor dupa gratii ar trebui facuta de judecatori mascati de la centru * cum este asigurata protectia judecatorilor si a familiilor acestora impotriva razbunarii interlopilor condamnati?
08.11.2019, 20:07 -tata :Normal era sa
Ramana in USA...suspendat....undeva de o grinda....cica e in supraveghere,timp de 4 ani,sa nu raceasca.......
08.11.2019, 21:45 -JackMalletFlute :la cati banditi violenti exista azi in romania ar trebui o
"brigada fulger" ca pe vremuri care sa-i extermine si sa le bage frica in oase
08.11.2019, 18:02 -octav2 :IAR MIE...
..justitia din romania m a pus sa platesc amenda de viteza , chiar daca boul de la circulatie a scris numele gresit..!! dar nu Ionesco in loc de Ionescu...nuu..a scris Popescu in loc de Ionescu..!! haaa...si domnii judecatori mandri si bine platiti, au dat dreptate primatei de la circulatie..!!
bine ca nu am facut ceva mai rau ca ma trimeteau la galere..!!
08.11.2019, 17:43 -Portocale Strivite :Trăiască Justiția Liberă & Independentă..!
Care nu trebuie să dea socoteală nimănui,pentru Faptele și deciziile ei..!
Așa Justiție are și Kim jong un (..a avut și Hittler..și Stalin ..și mai mulți conducători).
Dacă inculpatul in cauză,nu este membru sau simpatizant PSD.. Nu se impune pedepsirea lui cu **EXECUTARE**..este bun și așa,cu SUSPENDARE..!
08.11.2019, 17:26 -neamtu51 :Cat a dat spaga?
Nu e clar de ce judecatorii au incalcat legea? Daca era un amarat care a furat o gaina, primea trei ani de puscarie. Bine zice cine zice ca politia, jandarmeria, justitia sunt mana-n mana cu clanurile interlope. E strigator la cer. Procurorii sa ceara rejudecarea la o sentinta superioara.
08.11.2019, 20:34 -Te-o :" Sectia Speciala" nu are nimic de spus fata de acesti judecatori?
Sunt doua alternative:
1)Ori avem in fata un caz de incompetenta crasa profesionala si atunci trebuie exclusi urgent din sistemul juridic,
2)Ori ne aflam ,evident,in fata unui caz de coruptie si atunci trebuie urmariti penal!
Mai exista o situatie (evidenta):
"Sectia Speciala"este o oficina PSD infiintata politic in interesele apararii mafiei psd-iste!
In acest caz toti membrii ei sunt penali!
Se aude PNL?Teo
09.11.2019, 08:16 -becher :Speciala,
este cu atributii numai si numai,pe Teleorman,asa a fost scremuta.
08.11.2019, 18:17 -becher :spaga sau nu,treaba este
ca,chestiunea nu se poate aplica decat in regatul Olteniei.
09.11.2019, 00:09 -DAN-795 :INTERLOPII SI OLGUTA ...sa fie protejati , astia
au marit salariile si drepturile speciale . Un post de ministru, dle ORBAN, pentru cea care stie sa citeasca , despre scris, s-ar putea sa avem indoieli , desi , oameni de bine spun ca i-ar placea capsunile
08.11.2019, 17:44 -rautzu :Cat a dat șpaga?
Totul e legal, conform legilor mafioților...
Șpaga au luat-o toate ipochimenele care salivează după 'măriri' și pomeni in contul votului dat cartelului mafiot PZD.
Așa arată o societate mafiotă, unde e legal să omori și să scapi basma curată. In schimb, cei ce manifestează pașnic contra borfașilor sunt gazați și bătuți.
Bine ați venit in PZDism!
08.11.2019, 18:08 -rc :astia nu sunt sanatosi?
infractor periculos si recidivist lasat liber? cum sunt contopite pedepse si e tot cu suspendare? a fost extradat din sua pentru pedeapsa cu suspendare?

asta e justitia psdista, cand va ataca cineva pe strada trimiteti flori la psd. va dura mult sa fie reparata justitia dupa prostia din 2016. poate acum voteaza mai multi
Versiuni: mobil  /  Web  /  Smartphone
Contact  |  Ajutor
Platforma pentru solutionarea online a litigiilor