Loti Boloni l-a invins intr-un meci amical pe Razvan Lucescu

Duminica, 15 Iulie 2018, ora 16:56
2681 citiri

Royal Antwerp si PAOK Salonic, echipele antrenate de Ladislau Boloni si Razvan Lucescu, au sustinut un meci de pregatire in cantonamentul din Olanda, tara unde ambele formatii fac pregatirea de vara.

Belgienii s-au impus cu 3-1, dar e un scor poate mincinos, avand in vedere ca Lucescu si-a menajat multe dintre vedete.

Opare, minutul 16, Bolingi din penalti in minutul 44 si Owusu, minutul 59, au marcat golurile lui Anvers, in timp ce pentru greci a marcat Lazaros Lamprou, in minutul 33.

Ce echipe au folosit cei doi antrenori:

Antwerp: Bolat (Teunckens 70) - Haremans (Jaadi 70), Arslanagic, Matheus, Opare (Ghandri 70) - Yatabare, Haroun, Windecker (Bernier 81) - Owusu, Bolingi (Nazaryna 70), Rodrigues (Niangadou 81).

PAOK: Rey (Glykos 46) - Kitsiou, Khacheridi, Malezas, Balogiannis - Charisis, Shakhov - Jaba (Lyratzis 75), Warda (Limnios 75), Lamprou - Mystakidis.

Grecii din Salonic au jucat un amical si cu FCSB in aceasta vara, castigat cu scorul de 2-1.

Din ce destinații vin primele avioane în România imediat după intrarea în „Air Schengen”. Pasagerii nu vor mai face controalele la frontieră
Primele zboruri din spaţiul Schengen care vor ateriza duminică pe aeroportul Henri Coandă vor fi cele care vin de la Paris, Viena, Hamburg, Roma, Zurich, Munchen, Amsterdam şi Geneva,...
Ciolacu anunță plafonări ”oriunde există speculă”. Energie și gaze, RCA și dobânzi, deja pe listă
Schema de plafonare și compensare la gaze și energie electrică se prelungește încă un an, urmând ca din aprilie 2025 să se revină treptat, timp de un an, la piața liberă, potrivit unei...
#Loti Boloni meci amical cu Razvan, #Anvers bate pe PAOK amical Olanda , #stiri Razvan Lucescu