Loti Boloni l-a invins intr-un meci amical pe Razvan Lucescu

Duminica, 15 Iulie 2018, ora 16:56
2681 citiri

Royal Antwerp si PAOK Salonic, echipele antrenate de Ladislau Boloni si Razvan Lucescu, au sustinut un meci de pregatire in cantonamentul din Olanda, tara unde ambele formatii fac pregatirea de vara.

Belgienii s-au impus cu 3-1, dar e un scor poate mincinos, avand in vedere ca Lucescu si-a menajat multe dintre vedete.

Opare, minutul 16, Bolingi din penalti in minutul 44 si Owusu, minutul 59, au marcat golurile lui Anvers, in timp ce pentru greci a marcat Lazaros Lamprou, in minutul 33.

Ce echipe au folosit cei doi antrenori:

Antwerp: Bolat (Teunckens 70) - Haremans (Jaadi 70), Arslanagic, Matheus, Opare (Ghandri 70) - Yatabare, Haroun, Windecker (Bernier 81) - Owusu, Bolingi (Nazaryna 70), Rodrigues (Niangadou 81).

PAOK: Rey (Glykos 46) - Kitsiou, Khacheridi, Malezas, Balogiannis - Charisis, Shakhov - Jaba (Lyratzis 75), Warda (Limnios 75), Lamprou - Mystakidis.

Grecii din Salonic au jucat un amical si cu FCSB in aceasta vara, castigat cu scorul de 2-1.

PNL ar putea avea propriul candidat în cursa pentru Primăria Capitalei. Cum s-a ajuns la această concluzie
Eventualitatea retragerii lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Bucureşti ar complica lucrurile pentru cei din Alianța PSD-PNL. Nicolae Ciucă, preşedintele PNL, a afirmat, joi...
Primar bătăuș, susținut în continuare de PNL după ce a fost filmat cum agresa un cetățean. ”A fost sub imperiul unei mari emoții” VIDEO
Cazul primarului din comuna Spermezeu, cercetat penal după ce a agresat fizic un cetăţean, în luna februarie, va fi discutat în forurile de conducere ale PNL Bistriţa-Năsăud, a declarat...
#Loti Boloni meci amical cu Razvan, #Anvers bate pe PAOK amical Olanda , #stiri Razvan Lucescu