Mihaela Buzarnescu s-a accidentat singura: Medicii au intervenit dupa ce si-a dat cu racheta peste fata

Vineri, 20 Iulie 2018, ora 19:26
14324 citiri

Mihaela Buzarnescu a avut o noua reactie nervoasa in timpul turneului de la Bucuresti.

Sportiva noastra a avut nevoie de ingrijiri medicale dupa ce s-a lovit singura cu racheta peste ochi.

S-a intamplat in primul set al meciului cu Yafan Wang din sferturile de finala, cand scorul era 2-2.

Dupa o serie de lovituri nereusite, Mihaela s-a suparat, a aruncat cu racheta in aer, iar aceasta i-a cazut peste ochi.

Un medic a fost nevoit sa intervina pentru a-i acorda ingrijiri Mihaelei, care s-a resimtit dupa acest moment.

Ulterior, sportiva noastra si-a revenit si a putut continua partida din sferturile de finala.

In cele din urma, Mihaela a castigat acest meci si s-a calificat in semifinalele turneului de la Bucuresti.

Ciolacu susține că nu există riscul ruperii coaliției: ”Ce voiaţi? Să stau la televizor să spun: "m-am gândit eu că e mai bun Piedone"?”
Marcel Ciolacu nu crede că decizia privind candidaturile separate la Primăria generală a Capitalei va afecta în vreun fel coaliția formată din PSD şi PNL. El susţine că membrii alianţei...