Cu fata la alegatori: Ion M. Ioniță, despre un posibil USL 2.0 după alegerile din 9 iunie: „Depinde de scorul pe care îl va înregistra această alianța”

Reactia lui Vali Ardean Elisei, dupa marea victorie a lui HCM Baia Mare

Duminica, 01 Martie 2015, ora 20:37
3416 citiri

HCM Baia Mare a castigat duminica seara cu Savehof in grupa principala a Ligii Campionilor la handbal feminin, scor 34-24, facand un pas urias pentru calificarea in sferturi.

Imediat dupa meci, Valentina Ardean Elisei a oferit o declaratie: "Conteaza foarte mult pentru noi aceasta victorie, dar acum urmeaza un nou meci de campionat. Ne bucuram, dar trebui sa ne gandim acum la viitorul meci.

Paula a inchis poarta, iar noi am reusit o aparare buna. La fel si in atac. Trebuie sa pregatim foarte bine si celelalte meciuri pe care le mai avem", spunea entuziasta sportiva pentru DolceSport.

Baia Mare este pe locul 4 in grupa si are mari sanse de calificare in sferturile competitiei.

D.A.

Din ce destinații vin primele avioane în România imediat după intrarea în „Air Schengen”. Pasagerii nu vor mai face controalele la frontieră
Primele zboruri din spaţiul Schengen care vor ateriza duminică pe aeroportul Henri Coandă vor fi cele care vin de la Paris, Viena, Hamburg, Roma, Zurich, Munchen, Amsterdam şi Geneva,...
Ciolacu anunță plafonări ”oriunde există speculă”. Energie și gaze, RCA și dobânzi, deja pe listă
Schema de plafonare și compensare la gaze și energie electrică se prelungește încă un an, urmând ca din aprilie 2025 să se revină treptat, timp de un an, la piața liberă, potrivit unei...
#reactie elisei baia mare, #baia mare victorie elisei declaratii, #declaratii elisei victorie handbal , #stiri HCM Baia Mare