Golul saptamanii vine de la Eric Bicfalvi (Video)

Vineri, 10 August 2018, ora 19:53
5398 citiri

Eric Bicfavli a reusit un gol de generic vineri, in meciul dintre formatia sa, Ural, si Dinamo Moscova, incheiat la egalitate, scor 1-1.

Mijlocasul roman a punctat in minutul 54, in timp ce reusita oaspetilor a venit cu cinci minute inainte de final si i-a apartinut lui Markov.

Golul lui Bicfalvi a fost o adevarata bijuterie. Internationalul roman a preluat superb peste un adversar la o centrare din partea dreapta, iar apoi l-a invins pe portarul advers cu un sut in forta la coltul scurt.

Eric Bicfalvi (30 de ani) joaca pentru Ural Yekaterinburg de la inceputul anului 2017.

In sezonul trecut a marcat 8 goluri in 26 de meciuri.

Plângeri la DNA și ANI împotriva lui Cristian Popescu Piedone. USR îl acuză că și-a angajat ”rudele și pilele” la primărie
USR va depune plângeri la Agenţia Naţională de Integritate şi Direcţia Naţională Anticorupţie împotriva lui Cristian Popescu Piedone şi a caracatiţei cu rude şi pile pe care a...
Ciolacu nu-l lasă pe Robert Negoiță să intre în cursa pentru Capitală: "E candidat la Sectorul 3 și lucrurile așa vor rămâne"
Premierul Marcel Ciolacu a declarat vineri, 19 aprilie, că a discutat cu liderul PNL, Nicolae Ciucă, şi au ajuns la concluzia că Robert Negoiţă este un candidat foarte bun al alianţei PSD -...