Golul saptamanii vine de la Eric Bicfalvi (Video)

Vineri, 10 August 2018, ora 19:53
5374 citiri

Eric Bicfavli a reusit un gol de generic vineri, in meciul dintre formatia sa, Ural, si Dinamo Moscova, incheiat la egalitate, scor 1-1.

Mijlocasul roman a punctat in minutul 54, in timp ce reusita oaspetilor a venit cu cinci minute inainte de final si i-a apartinut lui Markov.

Golul lui Bicfalvi a fost o adevarata bijuterie. Internationalul roman a preluat superb peste un adversar la o centrare din partea dreapta, iar apoi l-a invins pe portarul advers cu un sut in forta la coltul scurt.

Eric Bicfalvi (30 de ani) joaca pentru Ural Yekaterinburg de la inceputul anului 2017.

In sezonul trecut a marcat 8 goluri in 26 de meciuri.

Cătălin Drulă, despre candidatura la prezidențiale: „Eu sunt natural un candidat posibil”. Care sunt obiectivele USR și Dreapta Unită pentru 2024
Președintele USR Cătălin Drulă a fost invitatul rubricii „Cu fața la alegători” și a vorbit despre obiectivele USR și ale Dreptei Unite pentru alegerile din 9 iunie, despre misiunea...
Cîrstoiu răspunde criticilor din ultimele zile: "Nişte lupi în haine de oaie încearcă să transforme oaia în lup"
Atacat în ultimele zile atât de adversarii direcți la alegerile locale, cât și de alți politicieni, dar și de ziariști, Cătălin Cîrstoiu, candidatul susţinut de PSD şi PNL pentru...