Golul saptamanii vine de la Eric Bicfalvi (Video)

Vineri, 10 August 2018, ora 19:53
5374 citiri

Eric Bicfavli a reusit un gol de generic vineri, in meciul dintre formatia sa, Ural, si Dinamo Moscova, incheiat la egalitate, scor 1-1.

Mijlocasul roman a punctat in minutul 54, in timp ce reusita oaspetilor a venit cu cinci minute inainte de final si i-a apartinut lui Markov.

Golul lui Bicfalvi a fost o adevarata bijuterie. Internationalul roman a preluat superb peste un adversar la o centrare din partea dreapta, iar apoi l-a invins pe portarul advers cu un sut in forta la coltul scurt.

Eric Bicfalvi (30 de ani) joaca pentru Ural Yekaterinburg de la inceputul anului 2017.

In sezonul trecut a marcat 8 goluri in 26 de meciuri.

Din ce destinații vin primele avioane în România imediat după intrarea în „Air Schengen”. Pasagerii nu vor mai face controalele la frontieră
Primele zboruri din spaţiul Schengen care vor ateriza duminică pe aeroportul Henri Coandă vor fi cele care vin de la Paris, Viena, Hamburg, Roma, Zurich, Munchen, Amsterdam şi Geneva,...
Ciolacu anunță plafonări ”oriunde există speculă”. Energie și gaze, RCA și dobânzi, deja pe listă
Schema de plafonare și compensare la gaze și energie electrică se prelungește încă un an, urmând ca din aprilie 2025 să se revină treptat, timp de un an, la piața liberă, potrivit unei...