Gigi Becali, dupa remiza cu Viitorul: Zici ca a fost blat pe fata

Sambata, 21 Aprilie 2018, ora 23:07
10202 citiri

Gigi Becali a vorbit despre remiza spectaculoasa din meciul dintre Viitorul Constanta si FCSB.

El a afirmat ca nu intelege evolutia jucatorilor de la FCSB din prima repriza, spunand ca l-au dus cu gandul ca au fost "blat".

"In prima repriza m-am gandit ca au mancat ceva jucatorii, ceva care i-a ametit. Parca erau drogati! Nu avem voie sa pierdem meciul cu CFR Cluj. Nu ne mai permitem sa facem un egal in afara meciului cu CFR Cluj.

Parca am fost blat in seara asta. Daca cineva se uita la meci si nu stia situatia, spunea ca sunt blat pe fata! Blat pe fata au fost", a spus Becali la Digi Sport

FCSB si Viitorul Constanta au terminat la egalitate, scor 2-2, in etapa a 6-a din play-off-ul Ligii 1.

Dupa acest rezultat, FCSB ramane pe primul loc, cu 42 de puncte, insa poate fi egalata duminica de CFR Cluj, care o va intalni pe CSM Poli Iasi in deplasare. Viitorul este pe 4, cu 30 de puncte.

Etapa urmatoare, FCSB va intalni CFR Cluj pe National Arena, iar Viitorul se va duela cu CSU Craiova.

C.S.

Ce n-a văzut CTP în 34 de ani de alegeri libere: ”Doar Ceaușescu îl poate egala pe Ciociu. Ca pe o turmă de mancurți...”
Retragerea lui Cătălin Cîrstoiu din cursa pentru Primăria Capitalei a fost comentată acid de jurnalistul Cristian Tudor Popescu, care i-a criticat dur pe președinții PSD și PNL, Marcel...
Candidatul USR la Primăria Sectorului 5 a depus o plângere la DIICOT împotriva lui Cristian Popescu Piedone
Avocatul şi liderul consilierilor USR din Sectorul 5, Alexandru Dimitriu, a depus joi dimineaţă, 25 aprilie, o plângere la DIICOT împotriva primarului Cristian Popescu Piedone şi ”a...