Prima infrangere pentru Cosmin Olaroiu la noua sa echipa din China

Duminica, 29 Aprilie 2018, ora 13:18
2962 citiri

Antrenorul roman Cosmin Olaroiu a bifat prima sa infrangere de cand a venit in China pe banca tehnica a celor de la Jiangsu Suning.

0-1 a fost esecul inregistrat de Oli in partida contra celor de la Guangzhou Evergrande, singurul gol fiind marcat de Yu Hanchao in prelungirile partidei, minutul 91.

3 victorii si un egal avea bilantul Cosmin Olaroiu pana sa vina aceasta infrangere, in etapa cu numarul 8 din China.

In clasament, Jiangsu este pe locul 4 in Superliga chineza, cu 13 puncte in 8 meciuri.

Si Dan Petrescu a antrenat-o in trecut pe Jiangsu Suning, reusind sa cucereasca un trofeu chiar pe banca, Cupa Chinei.

Ciolacu susține reforma bugetară și regionalizarea teritorială: ”Să nu mai existe decalaje ca între Timişoara şi Bacău”
Premierul Marcel Ciolacu a declarat joi, 25 aprilie, la Timişoara, că regionalizarea teritorială şi reforma bugetară trebuie făcute, după o analiză şi un studiu exact în fiecare judeţ....
Clotilde Armand ironizează PSD-ul după ce i-a cerut demisia: "Mai stau, să vă scot din minţi că nu mai puteţi fura"
Trimisă în judecată pentru folosirea funcţiei pentru favorizarea unor persoane, Clotilde Armand, primarărița Sectorului 1 a declarat răspicat că nu va demisiona, aşa cum i-au cerut...
#Cosmin Olaroiu prim esec in China, #prima infrangere Olaroiu Jiangsu banca tehnica , #stiri Cosmin Olaroiu