Goluri fabuloase marcate de Cavani si Ibrahimovic la PSG (Video)

Duminica, 20 Octombrie 2013, ora 09:52
2606 citiri

PSG a invins Bastia cu 4-0 in ultima etapa din campionatul francez de fotbal, Ligue 1, cele patru goluri insemnand cate o "dubla" din partea fiecaruia dintre cei doi mari fotbalisti, Zlatan Ibrahimovic si Edinson Cavani.

Cavani a intrat pe teren doar in repriza secunda, dar a marcat doua goluri, primul, in minutul 62, superb, dupa o faza in care a driblat tot ce i-a iesit in cale.

In minutul 89, tot el a punctat din penalti.

Legat de Zlatan, acesta a marcat primul gol in minutul 10, printr-un calcai superb din saritura, care a trimis mingea imparabil in plasa. Golul secund al suedezului a venit doar trei minute mai tarziu.

Iata cele mai frumoase goluri din PSG - Bastia:

Ciolacu susține că nu există riscul ruperii coaliției: ”Ce voiaţi? Să stau la televizor să spun: "m-am gândit eu că e mai bun Piedone"?”
Marcel Ciolacu nu crede că decizia privind candidaturile separate la Primăria generală a Capitalei va afecta în vreun fel coaliția formată din PSD şi PNL. El susţine că membrii alianţei...
#cavani ibrahimovic goluri fabuloase psg, #video goluri cavani ibrahimovic psg, #psg victorie franta bastia goluri , #stiri Campionat European